De contactgegevens van de school zijn:


Altena College      
Christelijke scholengemeenschap voor mavo - havo - atheneum

Rijksstraatweg 153 
4254 XD  Sleeuwijk


Telefoonnummer:     0183-302944
Noodnummer voor dringende zaken na schooltijd en in de vakanties: 06 - 11022019

E-mail algemeen: info@altenacollege.nl

Contactpersonen afdelingen:
RectorDrs. G. van der Beekbg@altenacollege.nl
Conrector brugklas, havo 2, atheneum 2Mw. W.H. van Haaftenhn@altenacollege.nl
Conrector mavo 2, 3, 4Dhr. A. van Eses@altenacollege.nl
Conrector havo 3, 4, 5Drs. J. Vosvo@altenacollege.nl
Conrector atheneum 3, 4, 5, 6Dhr. H.E. de Vriesvs@altenacollege.nl
Conrector dagelijkse organisatieDhr. A.J. van Vuuren MEdvu@altenacollege.nl

 

Contactpersonen begeleiding:
ZorgcoördinatorMw. K.J. Jagerjr@altenacollege.nl
DyslexiecoachMw. drs. J.F. Penhoat-Boonept@altenacollege.nl
Getalenteerden/hoogbegaafdenMw. S.A.L. Ritmeester-van Iperenri@altenacollege.nl

 

Contact(personen) bestuur en ledenraad:
Voorzitter bestuurDhr. G.W.B. Kempbestuur@altenacollege.nl
Voorzitter ledenraadDhr. J. van der Giessenledenraad@altenacollege.nl
Ledenadministratie schoolvereniging   Mw. J. Wind-Fittersinfo@altenacollege.nl